Ontmoet ons team

Naast onze IT-professionals staat ons interne team klaar om al je vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op! 

 


Wendy van Keulen
Directeur

Wendy@it-profile.nl
+31 6 47 06 10 55 

 


Hans Berkhout
Directeur

Hans@it-profile.nl
+31 40  234 88 00 

 


Janny de Bresser
Accountmanager

Janny@it-profile.nl
+31 6 57 23 66 38

 


Natasja Derkx
Recruiter

Natasja@it-profile.nl
+31 6 30 37 58 01

 


Ery Vogels
Sales Assistant

Ery@it-profile.nl
+31 6 30 38 08 59

 


Robin van de Ven
Inside Sales

Robin@it-profile.nl
+31 6 51 82 14 33 

 


Lilian Klaassen
Administrateur

Lilian@it-profile.nl
+31 40 234 88 00 

 


Suzan Smetsers
Assistant Finance and Control

Suzan@it-profile.nl
+31 40 234 88 00

 

SOCIAL MEDIA

Volg ons op LinkedIn en blijf op de
hoogte van de laatste nieuwtjes binnen
het IT-vakgebied!

BEZOEKADRES

Graag meer informatie ontvangen?
Laat het ons weten, of maak een
afspraak!

Dorpstraat 162a
5504 HM Veldhoven
+31 (0)40 234 8800
info@it-profile.nl