Ontmoet ons team!


Naast onze ICT-professionals staat ons interne team voor u klaar

om uw vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op! 


Wendy van Keulen

Directeur

Wendy.van.Keulen@it-profile.nl

+31 6 47 06 10 55 





Hans Berkhout

Directeur

hans.berkhout@it-profile.nl

+31 40  234 88 00 


Ery Vogels

Sales Assistant 

ery.vogels@it-profile.nl

+31 6 30 38 08 59 


Robin van de Ven

Inside Sales

robin.van.de.ven@it-profile.nl

 +31 6 51 82 14 33 




Janny de Bresser

Accountmanager 

janny.de.bresser@it-profile.nl 

+31 6 57 23 66 38 


Manon de Cock

Recruitment Consultant

manon.de.cock@it-profile.nl

+31 6 30 32 35 76 


Natasja Derkx

Recruiter

natasja.derkx@it-profile.nl

+31 6 30 37 58 01


Sofie Dohmen

Allround Marketeer

sofie.dohmen@it-profile.nl

+31 6 30 31 53 39 


Suzan Smetsers 

Assistant Finance and Control

suzan.smetsers@it-profile.nl

+31 40  234 88 00 

Lilian Klaassen 

Administrateur

lilian.klaassen@it-profile.nl

+31 40  234 88 00 


Ontmoet ons team!


Naast onze ICT-professionals staat ons interne team voor u klaar

om uw vragen te beantwoorden. Neem gerust contact met ons op! 


Hans Berkhout

Directeur

hans.berkhout@it-profile.nl

+31 40  234 88 00 







Wendy van Keulen

Directeur

Wendy.van.Keulen@it-profile.nl

+31 6 47 06 10 55 



Ery Vogels

Sales Assistant 

ery.vogels@it-profile.nl

+31 6 30 38 08 59 



Robin van de Ven

Inside Sales

robin.van.de.ven@it-profile.nl

 +31 6 51 82 14 33 



Janny de Bresser

Accountmanager 

janny.de.bresser@it-profile.nl 

+31 6 57 23 66 38 



Manon de Cock

Recruitment Consultant

manon.de.cock@it-profile.nl

+31 6 30 32 35 76 



Natasja Derkx

Recruiter

natasja.derkx@it-profile.nl

+31 6 30 37 58 01



Sofie Dohmen

Allround Marketeer

sofie.dohmen@it-profile.nl

+31 6 30 31 53 39 



Suzan Smetsers 

Assistant Finance and Control

suzan.smetsers@it-profile.nl

+31 40  234 88 00


Lilian Klaassen 

Administrateur

lilian.klaassen@it-profile.nl

+31 40  234 88 00 


SOCIAL MEDIA

Volg ons op onze social media kanalen, en blijf op de hoogte van de laatste nieuwtjes binnen het ICT-vakgebied!
Krijg daarnaast een goed beeld van wie wij zijn als organisatie! Wij zijn ook benieuwd naar jou!





BEZOEKADRES

Graag meer informatie ontvangen? Laat het ons weten, of maak een afspraak!

IT-PROFILE 

Dorpstraat 162

5504 HM Veldhoven

+31 (0)40 234 8800

info@it-profile.nl